Placeholder image
Hakkımızda

Temiz Nakliyat

Temiz nakliyat 1995 yılında kurulmuş olup, nakliyat sektöründe profesyonel olarak faaliyet göstermektedir. Kuruluşundan bugüne müşteri memnuniyetine dayalı hizmet anlayışını devam ettirerek; mobilya nakli, ev, büro, fabrika, ofis, fuar, mağaza taşımacılığında hizmet vermektedir. Firmamız bünyesinde 32 personel, 7 araç mevcuttur. Temiz Nakliyat iş takibi, pratik çözüm yeteneğine sahip personelleri ve donanımlı araç filosu ile alanında fark yaratan bir nakliye firmasıdır.

Hakkımızda firmaları

Hakkımızda Yaptığımız Önemli İşler

Hakkımızda Yaptığımız Önemli İşler Firmamız müşterilerinin isteklerini, güvenilir şekilde ve zaman kaybına neden olmadan gerçekleştirmeyi temel politika olarak benimsemektedir. Temiz Nakliyat, evden eve nakliyede, ofis, banka, fabrika ve benzeri taşımacılıkta lider konumdadır. Firmamız deneyimli personeli ile evinizi, işyerinizi güvenle taşır. Ayrıca depolama ve ambalajlama konusunda kaliteli ve güvenilir hizmet vermeye devam etmektedir. Temiz Nakliyat T.C. Danıştay Başkanlığı Yeni Binasına Taşıma İşi, Ankara Üniversitesi, Yargitay Cumhuriyet Başsavciliği Yeni Binasına Taşıma, Sayıştay Kurum Taşımacılığı, Ankara Adliye Sarayı Taşıma İşlemleri, TC. Gıda, Tarım ve Hayvancılık Bakanlığı gibi pek çok kurumsal referansa sahiptir.

Evden eve nakliyat Kadıköy

Temiz Nakliyat Nasıl Kuruldu

Temiz Nakliyat Nasıl Kuruldu Kalite anlayışını hizmetlerine yansıtabilmek ve müşteri memnuniyetini sağlamak firmamızın temel kurumsal amaç ve politikasıdır. Misyon Nakliye sektöründe Türkiye ve yurtdışında uzmanlaşarak, müşteri memnuniyetinin gerçekleştirmek Vizyon Alanında sektörel değişmeleri ve gelişmeleri takip eden, Profesyonel çalışan kadrosu ile güçlü bir alt yapı kuran, Nakliye sektöründe dünyada kullanılan güncel yöntemleri, kendi bünyesinde kullanan, Türkiye'de kullanılmayan nakliye ve taşıma sistemlerini,yöntemlerini,ekipmanlarını Türkiye'ye getiren, Yeni yöntemler keşfeden bir kurum olmaktır.

Evden eve Taşımacılık Kadıköy Şirketleri

Temiz Nakliyat Görevleri

Temiz Nakliyat Görevleri nelerdir neler yapmalıdır. # Nakliyat sigortası yapmak # Marangoz hizmetile kusursuz demonte ve monte işlemleri # İşini iyi bilen konsunda deneyimli eleman yetiştirmek. # Ev eşyanızın tam deger tespiti yapılıp ona göre sigorta yapmak. # Memnuniyetsizlik ve herhangi hasar durumunda para iade garantisi vermek. # Müşterilerimize memnuniyetsaglayacak sistemle evden eve taşımacılık yapmak.

Kadıköy Eşya Depolama
Misyon

Misyonumuz En önemli misyonumuz ;avrupa standart ve kalitelerine uygun, kaliteli ve yüksek düzeyde hizmet vererek,en temel prensibimiz müşterilerimizin rahatlığını ve memnuniyetini en üst düzeyde sizlere yük olmadan gerçekleştirmektir. . Szilerin bütün hak ve hukuklarına saygılı olmak. . Elemanlarımızın eğitimini günün şartlarına uygun hale getirmek

Kadıköy Ofis Taşıma
Vizyon

Vizyonumuz Özel eğitim almış elemanlarımızın gerekli eğitimlerini arttırarak müşterilerimizin menuniyetini yükseltmek ve eniyi hizmeti, depolama da, paketlemede, hızlı ve güvenilir bir şekilde üslendiği görevlerini basari ile yerine getirmek olarak özetleyebiliriz.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat