Placeholder image
Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat iş takibi, pratik çözüm yeteneğine sahip personelleri ve donanımlı araç filosu ile alanında fark yaratan bir nakliye firmasıdır. Firmamız müşterilerinin isteklerini, güvenilir şekilde ve zaman kaybına neden olmadan gerçekleştirmeyi temel politika olarak benimsemektedir. Destan Nakliyat, evden eve nakliyede, ofis, banka, fabrika ve benzeri taşımacılıkta lider konumdadır. Firmamız deneyimli personeli ile evinizi, işyerinizi güvenle taşır.

Ankara evden eve nakliyat firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmaları

Ankara evden eve nakliyat firmaları sektöründe faaliyet göstermekte olan firmamız evden eve nakliye hizmeti de sunmaktadır. Ankara'da nakliyat şirketleri arasında, çözüm odaklı, sorunsuz hizmet anlayışı ile firmamız ön plana çıkmaktadır. Riskler her zaman vardır ancak firmamız eğitimli ve deneyimli ekipleri ile taşıma ve nakliye sırasında oluşabilecek hasarları en aza indirmeyi ve müşteri memnuniyetini esas almaktadır.

Evden eve nakliyat Ankara

Evden eve nakliyat Ankara

Evden eve nakliyat Ankara tarafında kullanılan nakliye araçları çelik ve kapalı kasası ile ankara taşımacılık için uygun araçlardır. Firmamız araçların bakımını rutin olarak yaptırmakta ve her taşıma sonunda temizliğini yaptırmaktadır.araçlarımız 2008 model ve üzeri araçlardır firma olarak 5 yaş altı araçları kesinlikle bünyemizde barındırmıyoruz.araçlarımız içi mdf kaplıdır.En iyi ankara evden eve nakliyat hizmetini yapmaya çalışıyoruz.

Evden eve Taşımacılık Ankara Şirketleri

Evden eve Taşımacılık Ankara Şirketleri

Evden eve Taşımacılık Ankara Şirketleri Taşıma işlemi ile ilgili firmamızla iletişime geçen müşterilerimiz için temiz Nakliyat bulunulan mekana bir gün öncesinde paketleme ve teşhis için deneyimli elemanlarını göndermektedir. Ücretsiz ekspertiz uygulaması sayesinde programlı ve sorunsuz taşımacılık yapan işletmemiz mekanın büyüklüğü ve eşya yoğunluğuna göre 4-7 kişi arasında çalışanını görevlendirmektedir.Taşınma esnasında herhangi bir problem yaşanmaması adına daima iletişim içerisinde çalışarak müşterilerin istekleri doğrultusunda kurulumları gerçekleştiriyoruz.KADIKÖY EVDEN EVE ASANSÖRLÜ NAKLİYAT Ankara Temiz Nakliyat Olarak Hizmet Verdiğimiz Faaliyetler; Ankara şehir içi taşımacılık Ankara şehirlerarası evden eve taşıma ve taşımacılık Ankara nakliyat hizmetleri Ankara parça nakliye ve parça eşya taşıma Ankara yük taşımacılığı Ofis büro taşıma hizmetleri Paletli- Paletsiz ürün taşıma Kiralık kamyonet nakliyat Ankara Evden Eve Nakliyat Hizmeti Kapsamı Ankara evden eve taşıma firması Temiz Nakliyat hangi mahalli bölgeler de hizmet veriyor ?

Ankara Eşya Depolama
Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama müşterilerine nakliye hizmetinin yanı sıra eşya depolama olanağı da tanımaktadır. Evlerinde, yazlığında ya da diğer ikamet yerlerinde fazla eşyası olan ya da mobilyalarını koyacak yer bulamayan müşterilerimizin eşyalarını firmamız belli bir ücret karşılığında sağlıklı ve güvenilir ortamlarda depolamaktadır. Uzun yıllar depolama hizmeti veren Temiz Nakliyat, bu uygulamadan yararlanan müşterileri için son teknoloji sistemlerini kullanarak; eşyaların zarar görmeden muhafaza edilmesini sağlamaktadır. Önceden hazırlanan ekspertiz raporu ile tespit edilen eşyalar için depolama alanında gerekli düzenlemeler ayarlanmaktadır. Ürünler evden teslim alınarak tesislere taşınmakta ve depolanmaktadır. Depolama alanına ulaşan eşyalar, özel olarak imal edilen değişik ebatlardaki kutulara yüklenmektedir. Nem, rutubet ve tozdan uzak depolama alanlarında ambalajları barkodlanarak saklanmaktadır. Eşyalarınız depolamadan önce sel, çalınma ve her türlü afet için sigortalanmaktadır. Temiz Nakliyat ürünlerin yangından korunması için çağdaş tekniğe uygun yangın söndürme düzenine sahip tesisat, donanım ve düzeneklerine sahiptir. Depolarımız 100(yüz) tane 3+1 büyüklüğünde evi dolduracak malzemeyi kapsayacak büyüklüktedir. Depolama hizmeti eşyalarınızın kapladığı alan ve kilo hesaplaması ile ekonomik olarak ücretlendirilmektedir. Siz de ekonomik, güvenilir ve kapalı depolama hizmetinden yararlanmak istiyorsanız bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Ankara Ofis Taşıma
Ankara Ofis Taşıma

Ankara Ofis Taşıma Firmamız tarafından Ofis taşımacılığı kurumsal taşımacılık kapsamı altında gerçekleştirilmektedir. Bankacılık sektöründe, yer değiştirmenin ciddi bir sorun olduğu bir gerçektir. Bu zor durumun en önemli kısmı bankamatik cihazları, iç teçhizat ve dosyaların taşınmasıdır. Bunlara ek olarak bilgisayar, masalar ve diğer donanımların yeni merkezlerine ulaştırılmasıdır. Bu nedenle banka taşımacılığı için; öncelikle expert elemanlarımız gelerek bankadaki eşyaları incelemektedir. Taşıma sırasında güvenilir araçlar kullanılmakta, oluşabilecek aksilikler önlenmektedir.

Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat